Як стати страховим агентом: рекомендації фахівців

Як стати страховим агентом: рекомендації фахівців

Планування відпочинку завжди сповнене турбот, які укладаються у виборі місця для відновлення та готелю, підборі самого туру та підготовці до поїздки. Поїздка стане значно приємнішим, якщо попередньо оформити поліс страховки. Для будь-якого відпочиваючого страховка і є тим самим аргументом спокою та мінімальних гарантій під час перебування в чужій країні. Практика показує, що це може бути бажання стати страховим агентом чи будь-який інший варіант. Безпосередньо процес оформлення полісу вимагає максимально підвищеної уваги. Нижче за текстом ми вкажемо, на що завжди слід звертати увагу при оформленні туристичного страхування.

Взяв страховий поліс – відпочивай сміливо

Країни з візовим режимом просто не впускають до себе іноземних туристів, які не мають попередньо купленого страхового поліса. Для країн, де не обов’язкова віза, оформлення страхового поліса не є потрібним. З цієї причини більшість іноземців не напружуються вибором хорошої страхової компанії та платою зайвих грошей на свою безпеку. Категорично не рекомендуємо робити цього, так як поліс служить гарантією того, що, якщо в чужій країні з вами що-небудь трапиться, то вам буде надано медичну або іншу допомогу.

Базові варіанти страховок у разі туристичних поїздок

Страхування від невиїзду корисно у випадку, коли сам туроператор змінює умови поїздки, наприклад, через наявність небажаних погодних умов для здійснення перельоту або аварійної ситуації. Поліс страховки убезпечить вас від втрати грошей.

Перестрахування від втрати багажу. Як правило, володіючи таким полісом, іноземець отримує компенсацію коштів за втрату багажу, його пошкодження або затримку видачі перевізником.

Медичне страхування. Максимально заздалегідь обміркуйте можливі екстрені випадки вашої поїздки, і обов'язково відзначте дані пункти у процесі оформлення документу.

Хорошу підтримку клієнтів можна відзначити на прикладі страхування на візу:

Цілодобово на зв'язку, а оформити поліс можливо навіть на сайті.

Допомога у будь-який час доби. Додзвонитися до менеджера можливо практично з будь-якої точки світу.

Менеджери компанії не змушують своїх клієнтів виконувати бюрократичні дії.

Завжди можна купувати страховий поліс на весь рік.

Найбільше вигідна вартість послуг на сучасному ринку.

Що слід вивчити при отриманні страховки?

У страхових полісах, як правило, прописуються випадки, які вважаються страховими і їх слід першочергово взяти до уваги. Достатньо традиційна страховка передбачає гарантію покриття витрат на лікування травм або хвороб, які були отримані в процесі поїздки, як і власне транспортування до лікарні країни відпочинку. Перш за все, складіть перелік можливих страхових випадків та додайте їх у свій страховий поліс перед поїздкою. У даному переліку рекомендується врахувати країну та специфіку свого відпочинку. 

Далі представлено список частих страхових випадків:

  • У випадку пляжів рекомендується гарантувати собі допомогу у випадку сонячного удару.
  • Для екстремального відпочинку (катання на серфі, гірські лижі, катання на парусних яхтах або мотоциклах).
  • Покриття витрат для пошуково-рятувальних послуг буде доречним у разі планів зайнятися альпінізмом у незнайомій країні.
  • У разі наявності якихось захворювань хронічного характеру — допомога, у випадку їх прояву в чужій країні.
  • Жінкам при надії обов'язково важливо задуматися над врахуванням цього суттєвого моменту.
  • Список нещасних випадків через зловживання алкоголю важливо врахувати у список можливих нещасних випадків, які стали результатом такого «хобі».
  • Страхування своїх документів та цінних особистих речей.
  • У випадку несвоєчасного прибуття на місце відпочинку краще, якщо всі ваші фінансові витрати будуть включені до страховки.
  • Коронавірус додав свої корективи у плани багатьох відпочиваючих і це дуже важливо враховувати.

Можете ознайомитись на сайті: https://agent.insurs.online